Eventowe ABC, czyli od czego zacząć planowanie imprezy?

1. Budżet

Określ wstępnie ile chcesz wydać oraz co oprócz jedzenia chcesz zapewnić Gościom.

2. Termin/ Miejsce

Czasami te dwa elementy są połączone ze sobą. Wymarzone miejsce jest dostępne tylko w określonym terminie lub odwrotnie. Termin mamy sztywny i szukamy pod niego miejsca.

3. Menu

Mamy miejsce i termin. Teraz, określając ramy czasowe imprezy możemy zaplanować co będziemy serwować Gościom, w jakich odstępach czasu.

4. Dodatkowe atrakcje

Spotkanie w gronie najbliższych jest samo w sobie fajnym wydarzeniem. Nie widzieliśmy się w takim gronie bardzo dawno. Może więc zatem warto ten wieczór wzbogacić o dodatkowe elementy, by był jeszcze bardziej niezapomniany. Wybór mamy duży: pokazy tańca, pokazy i warsztaty barmańskie, live cooking, fontanna czekoladowa, fotobudka, płonące prosiaki, pokaz sztucznych ogni.

 „Jak się bawić, to się bawić – do białego rana…”

gabi_4777po sala

5. Oprawa muzyczna

Muzyka jest od zawsze nieodzownym elementem imprez okolicznościowych. To dzięki niej czujemy się bardziej wyluzowani i miło spędzamy czas. Profesjonalna obsługa DJ-ska, nagłośnienie i oświetlenie pomogą w „rozkręceniu” naszej imprezy, zintegrują towarzystwo, tym bardziej jeśli nie wszyscy się znają. Jedzenie i muzyka, a raczej dobra zabawa to coś, co zostaje zapamiętane na długo i wspominane czasami przez długie lata. Dobrze jeśli DJ będzie osobą poleconą nam przez kogoś i na tyle elastyczną, żeby dopasować się do gustu uczestników.

6. Kropka nad „i”

Wybraliśmy atrakcje i zaprosiliśmy Gości. Szykuje się całkiem „wypasiona” impreza, więc może warto byłoby wynająć fotografa, który uwieczni nasze starania. Poza tym uchwyci dzikie pląsy szwagra na parkiecie i ciocię śpiewającą „Wsiąść do pociągu byle jakiego…”. Podczas zabawy koncentrujemy się na otaczających nas osobach, nie bacząc na to co dzieje się po drugiej stronie sali. Oglądając zdjęcia z takich imprez często się wzruszamy lub śmiejemy – przypominamy towarzyszące nam emocje. Fotografie możemy też przekazać bliskim i podzielić z nimi tą fantastyczną pamiątką.

Mając to wszystko możemy sobie pogratulować i spać spokojnie. Teraz tylko wyczekujemy na ten wymarzony wieczór i szukamy odpowiedniej kreacji, żeby przyćmić wszystkich i być gwiazdą tego wieczoru 🙂

O mnie

Zawsze uwielbiałam oglądać swoje stare zdjęcia. Dzieciństwo, dorastanie, emocje i ludzie towarzyszący mi na różnych etapach życia. Pierwszy aparat kupiłam na studiach, pisząc pracę licencjacką i dokumentując walory turystyczne Kielc. Od tego się zaczęło. Z czasem chcąc więcej i fotografując więcej, udałam się na moje pierwsze warsztaty fotograficzne i tam moja wiedza znacznie się poszerzyła. Uwielbiam ludzi, a także dzieci i pracę z nimi. Rozczulam się na widok maluchów i ich niewidzialnej więzi z Rodzicami. Fotografia dziecięca i rodzinna nie jest mi obca. Mam za sobą również reportaż weselny i sesje ciążowe. Mam także ukończony kurs przygotowujący do fotografowania w trakcie celebracji liturgicznych. Jeśli polubicie klimat moich zdjęć to zapraszam do kontaktu. Warto uchwycić te piękne chwile, nim ulecą jak motyle.

Wyprawa w nieznane…

Malownicze uliczki Portugalii, ośnieżone szczyty gór, zachody słońca i romantyczne chwile z ukochaną osobą. Obrazy, kolory, zapachy i ludzie – no może jeszcze (albo przede wszystkim 🙂 ) jedzenie!!! Towarzyszą nam na wakacjach, w podróżach i na codzień. Rzucamy się w wir tych „urywek” i chcemy zatrzymać, zapamiętać. Wspominamy. Aaaaaach… Cóż to była za podróż! Przy okazji próbujemy nowych rzeczy – fundujemy sobie taką wyprawę w nieznane. Kołyszemy się razem z wiatrem – na hamaku, obmyślając nową podróż, nowe doznania, chcąc coraz więcej!

„Zła wiadomość jest taka, że czas leci. Dobra wiadomość jest taka, że Ty jesteś pilotem.” – Michael Altshuler

Tylko kto będzie naszym towarzyszem podróży? Kto zechce z nami dzielić te wspaniałe emocje, uśmiechy, szczęście? Może nasza wrażliwa i uczuciowa druga połówka, albo po prostu aparat? Aparat, który zawsze jest wypoczęty, dotrzyma nam kroku, nie wybije z głowy „głupich” pomysłów i będzie z nami „na dobre i na złe”. TAK 🙂

34711259_424246194653546_6360892878008352768_o

Z aparatem każda wyprawa w nieznane będzie ekscytująca, motywująca do robienia coraz to nowych ujęć w nowych miejscach. Gwarantuję, że łatwiej się wspomina mając od początku do końca swój materiał na karcie pamięci i mogąc z niego w każdej chwili skorzystać. Oprócz tego, że zostanie zapis Waszych wojaży, to można chwalić się rodzinie i znajomym gdzie to się nie było i czego to się nie widziało 🙂

Pięknych podróży Kochani i wspomnień wart milion, ale przede wszystkim Waszego uśmiechu na widok efektów.