Eventowe ABC, czyli od czego zacząć planowanie imprezy?

1. Budżet

Określ wstępnie ile chcesz wydać oraz co oprócz jedzenia chcesz zapewnić Gościom.

2. Termin/ Miejsce

Czasami te dwa elementy są połączone ze sobą. Wymarzone miejsce jest dostępne tylko w określonym terminie lub odwrotnie. Termin mamy sztywny i szukamy pod niego miejsca.

3. Menu

Mamy miejsce i termin. Teraz, określając ramy czasowe imprezy możemy zaplanować co będziemy serwować Gościom, w jakich odstępach czasu.

4. Dodatkowe atrakcje

Spotkanie w gronie najbliższych jest samo w sobie fajnym wydarzeniem. Nie widzieliśmy się w takim gronie bardzo dawno. Może więc zatem warto ten wieczór wzbogacić o dodatkowe elementy, by był jeszcze bardziej niezapomniany. Wybór mamy duży: pokazy tańca, pokazy i warsztaty barmańskie, live cooking, fontanna czekoladowa, fotobudka, płonące prosiaki, pokaz sztucznych ogni.

 „Jak się bawić, to się bawić – do białego rana…”

gabi_4777po sala

5. Oprawa muzyczna

Muzyka jest od zawsze nieodzownym elementem imprez okolicznościowych. To dzięki niej czujemy się bardziej wyluzowani i miło spędzamy czas. Profesjonalna obsługa DJ-ska, nagłośnienie i oświetlenie pomogą w „rozkręceniu” naszej imprezy, zintegrują towarzystwo, tym bardziej jeśli nie wszyscy się znają. Jedzenie i muzyka, a raczej dobra zabawa to coś, co zostaje zapamiętane na długo i wspominane czasami przez długie lata. Dobrze jeśli DJ będzie osobą poleconą nam przez kogoś i na tyle elastyczną, żeby dopasować się do gustu uczestników.

6. Kropka nad „i”

Wybraliśmy atrakcje i zaprosiliśmy Gości. Szykuje się całkiem „wypasiona” impreza, więc może warto byłoby wynająć fotografa, który uwieczni nasze starania. Poza tym uchwyci dzikie pląsy szwagra na parkiecie i ciocię śpiewającą „Wsiąść do pociągu byle jakiego…”. Podczas zabawy koncentrujemy się na otaczających nas osobach, nie bacząc na to co dzieje się po drugiej stronie sali. Oglądając zdjęcia z takich imprez często się wzruszamy lub śmiejemy – przypominamy towarzyszące nam emocje. Fotografie możemy też przekazać bliskim i podzielić z nimi tą fantastyczną pamiątką.

Mając to wszystko możemy sobie pogratulować i spać spokojnie. Teraz tylko wyczekujemy na ten wymarzony wieczór i szukamy odpowiedniej kreacji, żeby przyćmić wszystkich i być gwiazdą tego wieczoru 🙂

Możliwość komentowania jest wyłączona.